Harku vald

reform.ee
Menüü
137

Elo Võhandu

Olen pärit Lääne-Virumaalt Väike-Maarja vallast. Lõpetanud sealse põhikooli, asusin õppima Tartusse Hugo Treffneri gümnaasiumisse. 2015. aastal lõpetasin Tallinna tehnikaülikooli avaliku sektori majanduse eriala. Samal aastal kolisime elukaaslasega Suurupisse. Armastame siinset imekaunist puutumatut loodust, merd ning vaikset ja rahulikku elukeskkonda. Olen 1- ja 3-aastase poja ema ning perenaine Jack Russelli terjerile.

Põhikooli ning gümnaasiumi ajal tegelesin pikemalt murdmaasuusatamise ja rahvatantsuga, sport ja kultuur on mulle tänaseni hingelähedased. Ülikoolis õppides kuulusin majandusteaduskonna üliõpilasnõukogusse ning kandsin oma õppegrupi juhi rolli. Ametilt olen kutseline kinnisvarahindaja, kuulun Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingusse. Olen muu hulgas elanud ja töötanud nii põhjanaabrite juures Soomes kui ka maakera kuklapoolel Austraalias. Hindan kõrgelt pere ja lähedastega koosveedetud aega ning reisimist nii kodumaal kui ka laias maailmas.

Selle aasta kevadel sattusin eneselegi ootamatult vedama rahvaalgatust, tänu millele avatakse sügisel esmakordselt Harku valla ajaloos kaks lasteaiarühma Vääna-Jõesuu külas. Just see ajendas mind liituma Reformierakonnaga ning kandideerima sügisestel volikogu valimistel. Siinkohal on minu suurim eeskuju vanaema, kes Väike-Maarja vallas oli volikogu liige ning komisjonide esimees pea veerandsada aastat.

Usun, et tänu haridusele, heale analüüsivõimele ja suhtlusoskusele, julgusele, teotahtele ning senisele elukogemusele saan anda oma panuse Harku valla igakülgseks arendamiseks. Nagu siiani, seisan kindlasti ka edaspidi noorte perede ja hariduse eest – usun, et kvaliteetne ja eakohane haridus on eduka ja jätkusuutliku Eesti alus. Minu eesmärk on säilitada meie valla puutumatu loodus; arendada kultuuri- ja spordivaldkonda erinevate ürituste korraldamise ja rahvaspordi populariseerimise kaudu. Soovin, et ka kõige kaugemate kantide elanikel oleks Harku vallas hea elada, et nad tunneksid end väärtustatuna ja tahaksid siia alati tagasi tulla.

137

Elo Võhandu

Lahe Kinnisvara, kutseline kinnisvara hindaja