Harku vald

reform.ee
Menüü
157

Hannes Reinola

Olen Harku vallaga seotud juba alates 1982. aastast. Esialgu veetsin siin küll vaid pea kõik oma suved, kuid 2011. aastal sai minust Harku valla püsielanik, kui vana suvila asemele sai Murastesse maja ehitatud.

Olen lõpetanud 1984. aastal Tallinna ehitus- ja mehaanikatehnikumi (tänane Tallinna tehnikakõrgkool) tööstus- ja tsiviilehituse erialal ning 1995. aastal Tallinna tehnikaülikooli töö ökonoomika ja sotsioloogia erialal.

Alates 1992. aastast olen tegev eraettevõtjana ning oman nii ettevõtte kui ka inimeste juhtimise kogemust. Praegu töötan rohelist elektrienergiat tootvate päikesepaneelide müügiga tegelevas ettevõttes Energiapartner OÜ.

Kahtedel viimastel kohalike omavalitsuste valimistel olen kandideerinud Reformierakonna nimekirjas. Kuigi volikogust olen napilt välja jäänud, siis esimesed neli aastat osalesin aktiivselt Harku valla ehitus- ja planeerimiskomisjoni töös ning nüüd pea viimased neli aastat uue nimega planeerimis- ja keskkonnakomisjoni töös. Olen ka Muraste külaseltsi juhatuse liige.

Olles andnud ka oma panuse meie valla arengusse ja näinud lähemalt valla juhtimise köögipoolt, võin öelda, et on asju, mida kindlasti saab paremini teha ning soovin ka edaspidi olla nõu ja jõuga abiks, et me kõik oleks eluga Harku vallas rahul.

Mul on täiskasvanud tütar ja kaks poega, kes on hetkel 15 ja 10. Olen aktiivne, hea suhtlemisoskuse ja organiseerimisvõimega ning tegelen ka ise aktiivselt tervisespordiga.

157

Hannes Reinola

HR Invest OÜ, juhataja