Harku vald

reform.ee
Menüü
160

Kaire Taberland

Kodu on seal, kus on sinu süda – Harku vald oma imelise looduse, metsaradade, randade ja paekallastega on saanud mulle kalliks koduks. Minu kodus on suur pere, koos elukaaslasega kasvatame meie viit last. Veedame palju aega üheskoos laste, vanemate ja vendade peredega. Perekond, päritolu ja juured on minu elus kõige tähtsamal kohal ning ka soojad suhted sõprade ja naabritega on loonud minu jaoks Murastes tõelise kodutunde. Soovin, et iga Harku valla elanik tunneks end siin elades õnneliku ja hoituna, et iga inimene oleks vallale tähtis ning tema rõõme ning muresid kuulataks ja võetaks tõsiselt.

Arvan, et iga inimene saab anda panuse enda ümbritseva paremaks muutmisel. Seetõttu olen 20 aasta jooksul siin elades aktiivselt kaasa löönud Tibutare lasteaia ja Muraste Kooli hoolekogus, MTÜ Muraste Külaseltsis ja juhatuse liikmena Muraste Kooli Sihtasutuses. Olen juhendanud laste ja täiskasvanute treeninguid ja asutanud koos heade sõpradega aastaid tagasi Muraste Liikumisklubi. Minu kirg on tervisesport – tegelen jooksmise, suusatamise, rulluisutamise, surfi ja joogaga, samuti taliujumisega. Liikumine on tervise pant ja seetõttu olen andnud ka kogukonnas oma panuse spordivaldkonda. Väärtustan lisaks tänapäevasele õpimetoodikale ka mitmekülgseid liikumis- ja treenimisvõimalusi nii looduses kui ka spordisaalides. Igal lapsel peab olema võimalus kodulähedasele lasteaia- ja koolikohale ning mitmekülgsele huviharidusele.

Olen õppinud Euroakadeemias sisearhitektuuri ning töötanud sisekujundaja ja väikeettevõtjana veidi üle kümne aasta. Lisaks on mul kogemusi müügitöö ja meelelahutuse valdkonnas. Praegu on minu igapäevatöö ja missioon Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri partnersuhete ja müügijuhi roll. Hindan häid suhteid, ausust, koostöötahet, positiivsust, siirust ja huumorimeelt nii töö- kui ka eraelus väga kõrgelt. Soovin, et ka meie valla juhtimises kasvaks koostöötahe, ausus, läbipaistvus ning siiras soov teha otsuseid parema homse nimel.

Minu moto: meil kõigil on võimalik teha iga päev kasvõi pisikenegi tegu, mis aitab maailma paremaks paigaks muuta. Kandideerin neil valimistel, sest Harku valla käekäik läheb mulle väga korda ja usun, et just jõudsalt kasvanud Reformierakond suudab viia ellu vajalikud muutused. Meil on mitmekesine ja kaunis loodus, tohutu ressurss arukate ja võimekate elanike näol. Soovin, et valda juhitaks koostöö ja elanike väärtustamise põhimõtetel.

160

Kaire Taberland

ERSO Partnersuhete ja müügijuht Vaata Instagramist