Harku vald

reform.ee
Menüü
153

Nemo Vunk

Seisan selle eest, et igasugune korruptiivse hõnguga tegevus lõppeks juba eos. Poliitikas ei otsi ma sõpru, vaid koostööd ja tegusaid inimesi. Tarvis on saavutada lubatud eesmärgid, mis peavad olema teostatavad ja pragmaatilised. Ma ei pea ennast meheks, kes niisama pildile roniks, vaid pigem selliseks, kes asjad ära teeks.

Olen sihikindel, otsekohene ja kindla sõnaga mees. Pean lugu konkreetsusest ja otsustest, mis viivad tulemusteni. Tajun selgelt suurt pilti ning oskan hinnata produktiivset koostööd. Olen enam kui 20 aastat olnud tegevjuht ning tegelenud hulgi- ja jaemüügi, kaubanduskeskuste kaupluste, e-kaubanduse, turunduse, halduse, impordi, ekspordi ja ettevõtte arendustegevusega. Meridein OÜ on kasvanud oma valdkonna suurimaks ning tegutseb täna nii Lätis, Leedus kui ka Eestis. Oleme olnud nii ettevõtte kiire kasvu tõttu Gaselli Topis kui ka edukas ettevõte mitmeid aastaid järjest. 

Ühe suunana olen viimased neli aastat tegelenud e-kaubanduse alase nõustamisega, aidates ehitada mitmeid eri projekte ning pakkudes sellealast tuge erinevatele firmadele. Pakume teenust visioonist valmimiseni, kuna oman laialdast kogemust, tajumaks e-kaubandust nii seest kui ka väljast. Oleme loonud mitmeid e-poode ja B2B keskkondi, aidates nii kokku viia ostjad ja pakkujad.

Usun, et oma kogemustepagasiga saan olla igati abiks, et meie elukeskkonda parandada.