Harku vald

reform.ee
Menüü
158

Taimi Jõgi

Olen sündinud 1982. aastal ühes väikeses Jõgevamaa alevikus. Pärast keskhariduse omandamist asusin õppima Tallinna, kus lõpetasin sisekaitseakadeemia ning omandasin Tartu ülikooli õigusteaduskonnas õigusteaduse bakalaureusekraadi. Hetkel on lõpusirgel õigusteaduse magistriõpingud. Olen juba aastaid olnud ametis õigusvaldkonna riigiteenistujana, kellena töötan ka praegu. 

Pärast laste sündi otsisime koos abikaasaga linna lähedal asuvat kodu, mis pakuks ühtaegu võimalust kasvatada lapsi rahulikus ja looduslähedases kohas. Nii asusimegi 2011. aasta alguses elama Ilmandu külla Tuulepesa elurajooni. Abikaasa töö tõttu kolisime 2014. aastal perega Belgiasse, kuid kodu Harku vallas jäi ootama ning igatsus Eesti järele tõi meid kiiresti kodumaale tagasi. Meie peres kasvab kolm poega, kellest kaks õpivad Tabasalu koolis. Pesamuna on veel kodune, tema eest hoolitseb hetkel lapsehoolduspuhkusel olev abikaasa.

Olen meie vaikse, rahuliku ja looduskauni elukohaga väga rahul, kuid usun, et Harku valla elu edendamiseks saaks teha veel nii mõndagi. Meie valla juhtimine vajab uut hingamist ning teotahtelisi inimesi valla erinevatest piirkondadest. Leian, et kõige toimimise aluseks on pidev suhtlus, mistõttu tuleks kaasata valla elanikke senisest enam ka otsustusprotsessidesse. Soovin panustada valla igakülgsesse arengusse, kuid emana on mulle kõige südamelähedasemaks teemaks kõikidele valla lastele kodulähedase lasteaia- ja koolikoha tagamine ning lastele ja noortele sportimise ja vaba aja veetmise võimaluste loomine valla erinevates piirkondades. Sõrve tee äärse kandi elanike põhimurena näen ühistranspordivõimaluste vähesust ning kergliiklusteede ja valgustuse puudumist. Soovin nende probleemide lahendamisele kaasa aidata. 

Oma tugevusteks pean õigusalaste teadmiste olemasolu, sihikindlust, ausust ja kohusetundlikkust. Vabal ajal veedan aega oma perega, meeldib ka lugeda ja tervisesporti harrastada.

158

Taimi Jõgi

Maksu- ja Tolliamet, ametnik