Jõelähtme vald

reform.ee
Menüü
158

Alari Kasemaa

Avame Jõelähtme vallas oma spordikooli!

Jõelähtme oma olemasolevate spordirajatistega on suurepäraste sportimisvõimalustega vald. Selleks, et meie inimesed saaks veelgi paremad võimalused tervislike eluviiside harrastamiseks ja spordivaimu kasvatamiseks, liigume järjepidevalt edasi valla spordirajatiste ehitus- ja rekonstrueerimisplaanidega. Praegu on õige aeg teha ettevalmistusi ka valla spordikooli avamiseks.

Me teame, et hooned ise meie laste sportlikku võimekust ei tõsta. Igal aastal maksab vald sporditoetustena välja … eurot. Tänu sellele on kasvanud spordiga tegelevate laste ja noorte arv. Aga Jõelähtme oma spordikool kindlate eesmärkide, õppekava- ja suundadega annaks veelgi parema ettevalmistuse meie valla õpilaste vaimseks ja kehaliseks arenguks.

Spordikooli avamine ei tähenda seda, et tegutsevad spordiklubid kaoksid. Meie huvi on teha spordiklubidega tihedat koostööd – juba seepärast, et Jõelähtme spordikooli õpilased saaksid osaleda alaliitude korraldatavatel meistrivõistlustel.

Esimesena on plaanis avada kergejõustikuosakond, mis on spordis justkui alusharidus, mille peale saab lastele ja noortele huvipakkuvaid spordialasid juurde kasvatada. Esmatutvumise sporditegemisega n-ö eelkooli näol soovime anda juba lasteaia viimase rühma lastele, et kooli astudes oleks neil innustav kogemus spordikoolis ees ootavatest õpingutest.

Sportlik Jõelähtme on paremini hoitud Jõelähtme!

Alari Kasemaa

158

Alari Kasemaa

Kirjastus Cuma Laude OÜ juhataja