Jõelähtme vald

reform.ee
Menüü
138

Art Kuum

Hea Jõelähtme valla kodanik!

Tänan teid usalduse ja selle eest, et olete mind juba viiel korral valinud oma esindajaks Jõelähtme valla volikokku!
19 aastat tagasi otsustasin esimest korda Jõelähtme valla volikokku kandideerida, sest nägin, et asjad vallas ei toimi nii nagu peaks. Vallavalitsus oli pigem ametniku- kui kodanikukeskne ning inimene, kes tuli vallamajja murega, läks sealt lahenduse asemel tihti ära kahekordse murega.

Kõik need aastad olen volikogus seisnud selle eest, et vallavalitsus ja volikogu töötaksid nii nagu peab: ausalt, läbipaistvalt ja efektiivselt. Volikogu esimehe ja ka abivallavanema amet ei ole olnud minu jaoks töö, vaid rohkem nagu hobi, mida teen südame ja pühendumisega. Kõikides valikutes, mida selles ametis olen pidanud tegema, olen alati seisnud teie huvide eest, hea vallakodanik ja valija. Loomulikult on ette tulnud ka keerulisi olukordi, kus tuleb mitmest halvast variandist see vähem halb välja valida. Võib-olla on nende aastate jooksul ette tulnud ka vigu. Mitte keegi ei ole ju eksimatu! Mis aga peamine – olen alati jäänud ausaks ega pole teinud ainsatki kallutatud otsust. Minu jaoks on vallakodanik koos oma murega alati esikohal ning olen veendunud, et igale probleemile on võimalik leida lahendus, kui seda otsida. Hea on näha, et tehtud töö on vilja kandnud ning asjad meie vallas on läinud paremaks, kui nad aastaid tagasi olid.

Loomulikult on palju tööd veel teha, kuid kui te olete neid muutusi märganud ning soovite, et areng meie vallas samas suunas jätkuks, siis olen teie kandidaat – ausalt teie!

Art Kuum
Jõelähtme abivallavanem

Kui toetate mind, siis toetate tänase vallavalitsuse jätkamist!

138

Art Kuum

Jõelähtme Vallavalitsus, abivallavanem 5017127