Keila linn

reform.ee
Menüü
119

Tanel Suslov

Olen Keila linnaga olnud tihedalt seotud terve elu. Käisin Keilas nii lasteaias kui ka koolis ning peale Keila gümnaasiumi lõppu läksin õppima sisekaitseakadeemiasse, kus omandasin kõrghariduse uurimise erialal. Peale kooli lõpetamist tulin tagasi tööle Keilasse, Lääne-Harju politseiosakonda kriminaaltalituse vaneminspektori ametikohale. 2007. aastal asutasime koostööpartneriga ettevõtte Keila Rattapood OÜ.

Samal ajal eelmainitud töökohtadega olen juba üle 20 aasta töötanud ka korvpallikohtunikuna. Samuti olen olnud seotud erinevate mittetulundusühingutega: MTÜ Eesti Korvpallikohtunike Kogu, MTÜ Eesti Korvpalliliit ning MTÜ Liikumisrõõm. 

Minu tööülesanded on mind kokku viinud erinevate eluvaldkondade inimestega ning olen kogenud mitmekülgseid tööväljakutseid nii Eestis kui ka välisriikides. Need kogemused on andnud mulle enesekindluse tulla toime ka keeruliste situatsioonide ja probleemide lahendamisega. Pean olulisteks väärtusteks ausust ja otsekohesust.

Soovin, et Keila saaks jätkuvalt kanda Eestis spordipealinna tiitlit, kus igas vanuses ning erinevate huvidega inimesed leiaksid endale spordiala, millega tegeleda. Samuti loodan, et kunagi saaks Keila endale ka Eesti jalgrattapealinna tiitli, et siin on palju rattureid ja mõnus jalgrattaga liikuda.

Usun, et olen hea kandidaat Keila linna volikokku, sest soovin aidata kaasa Keila linna ja meie kogukonna jätkuvale arengule. Usun, et suudan rakendada oma seniseid teadmisi ja kogemusi Keila linna paremaks loomisel.

119

Tanel Suslov

KRP Trade OÜ juhatuse liige; Extend Trade OÜ juhatuse liige