Keila linn

reform.ee
Menüü
134

Tõnu Toomsalu

Olen kogu elu elanud Keilas ja see on olnud puhas nauding. Hariduse olen saanud Keila gümnaasiumist ja süsteemiinseneri diplomi Tallinna tehnikaülikoolist. Olen olnud kaasatud paljudesse erinevatesse arvutisüsteemide väljatöötluse ja rakendamise projektidesse nii kodu- kui ka välismaal, seda jätkuvalt praegu ja edaspidi. Oman pikaaegset ja põhjalikku suhtlemise ja töötamise kogemust rahvusvahelisel tasemel. Olen Keila Kiwanise klubi asutajaliikmena osalenud aktiivselt paljudes kodumaistes ja rahvusvahelistes heategevusprojektides.

Mulle meeldib siinne loodus, tunnen hästi metsi ja merd, külasid ja põlde. Olen Keila jahindusseltsi liige. Meeldib Eesti teater, muusika, reisimine, matkamine, ujumine. Olen abielus Tiiaga, meil on täiskasvanud tütar ja poeg ning lapselaps.

Oma tegevusega olen püüdnud aidata kaasa Keila eduloole tema arenemises mõnusaks ja eeskujulikuks Eesti linnaks. Soovin siiralt muuta linna kodulinlaste jaoks kodusemaks ja mugavamaks paigaks. Oluline on esile tuua Keila jõe tähtsust ja ajaloolist pärandit linna jaoks. Soovin oma tegevusega panustada linnakeskkonna ja looduse loomulikku koosolemisse, mõtestada ja arendada väärtuseid, mis on ajalooliselt põhjustanud linna tekkimise just siia.

134

Tõnu Toomsalu

OÜ Digistar Project juhatuse liige