Kiili vald

reform.ee
Menüü
149

Kaire Roosileht

Olen elanud Luigel 23 aastat. Kolme lapse ema. Eraettevõtluses olen olnud 36 aastat. Olen tuline väikeettevõtluse toetaja ja võimalusel nende abistaja. Meeldib anda inimesele õng, kui ta soovib ühildada oma töö ja hobi. Tänu Luige Kandikeskuse majale olen saanud aidata nii mitmeid inimesi ja nende ettevõtmistele hoo sisse lükata.

Armastan meie väikest tublit riiki ja oma maal elavat rahvast, kes on osanud jääda oma riigina siiani ellu, ja et meie lapsed saavad õppida koolis oma emakeeles. Pean tähtsaks perekonda tervikuna. 

Luban jätkata seda kõike, mida olen teinud. Kindlasti pean vajalikuks oma koduvallas töökohtade loomist ja ettevõtjate toetamist. Ise olen valda loonud viis töökohta ja mitmel ettevõtjal jalad alla saada aidanud. Valijatele luban kiiret, pädevat, seadustele vastavat asjaajamist kohalikul tasandil. 

Kõik inimesed igas külas on oma muredega olulised. Kordan: igas külas, igas tänavas, igas majas. Minule on tähtsad kõik inimesed, hoolime neist – nii saame luua tugeva kogukonna ja aitame lastel oma juuri sügavale Kiili valla pinnasesse ajada. Minu eesmärk on kohata õnnelikke ja rõõmsaid Kiili valla elanikke vanusest olenemata.

149

Kaire Roosileht

Roosiõis MTÜ juhataja