Kuusalu vald

reform.ee
Menüü
214

Henri Reitalu

Kuusalu vallast sai minu elukoht viis aastat tagasi tänu kohalikule tootmisettevõttele Nordic Houses, kuhu asusin tööle projekti- ja ekspordijuhina. Oma haridusteel olen tutvust teinud nii graafilise disaini, majanduse kui ka sotsioloogia erialaga. Elukutselt olen ehitaja-puussepp ning hobidena tegelen jalgrattasõidu, rulluisutamise, lohesurfi ja ujumisega.

Usun, et Kuusalu vald on tuleviku vald. Siin on olemas kõik selleks, et ühel kinnistul võiks olla nii kodu kui ka suvekodu – vaid 20-minutiline sõit Tallinna linnapiirist ning mitmekülgne loodus. Vallas on küll veel palju ära teha, aga eeldused on võimsad! Lisaks kõigele muule võiks Kuusalu olla tulevikus väga hea kergliiklusteede võrgustikuga vald, et soodustada aktiivsete eluviiside harrastamist. Pinnas selle loomiseks on hea. Kuusalu on vägev koht, kus elada! 

Minu eesmärgid volikogusse kandideerides:

  • Ligipääsu tagamine kallasradadele iga 500 m tagant.
  • Hea seismine selle eest, et kergliiklusteede võrgustik oleks 30-aastase visiooniga ning teed ei kulgeks üksnes autoteede ääres, vaid ka mööda mereääri ja metsasid.
  • Selle nimel tegutsemine, et välijõusaalide kõrval rajataks ka noortele sobivaid sportimiskohti, näiteks betoonist rulapark Kuusallu.
  • Siserannaala loomine mõnda Kuusalust jalutuskäigu kaugusel asuvasse karjääri ning eelduste loomine veelauakeskuse arendamiseks.
  • Joogiveekraanide paigaldamine välijõusaalide juurde ning kergliiklusteede äärde.
  • Peterburi maanteelt Kuusallu sissepõikamise mugavaks tegemine ning selleks Kuusalu rahvamaja juurest Peterburi maanteele suunduva teelõigu asfalteerimine, et tuua Kuusalu ettevõtetele rohkem kliente. 
  • Vajaliku inventariga turuplatsi rajamine Kuusallu, näiteks linnaväljaku rajamise raames.
214

Henri Reitalu

Disainipank OÜ, Ettevõtja