Kuusalu vald

reform.ee
Menüü

Reformierakonna Kuusalu osakonna uus juhatus

Reformierakonna Kuusalu piirkonna liikmed valisid 21. septembril toimunud üldkoosolekul uue viieliikmelise juhatuse: esimees Maarja Metstak, liikmed Aron Vompa, Heili Peegel, Henri Reitalu ja Ilona Mägi.

Üldkoosolekul osales riigikogu liige, Harju- ja Raplamaa ringkonnaorganisatsiooni juht Mart Võrklaev. Tema võttis osa ka pool aastat tagasi veebruaris toimunud üldkoosolekust, kui Kuusalu organisatsiooni juhatuse esimeheks valiti taas Margus Soom, juhatusse veel Jaanus Saar, Kauri Jõesaar, Kaido Eepold, Ingrit Keerma, Priit Pikkoja ja Jan Peensalu.

Maarja Metstak kommenteeris Sõnumitoojale, et nüüd on tekkinud uus aktiivne seltskond, kes on valmis kandideerima tuleval aastal toimuvatel kohalikel valimistel ning tooma valla arengusse värsket vaadet : „Tahame panustada kohalikku ellu. Reformierakonna nimekiri kandideeris ka eelmistel valimistel ja sai vallavolikogusse ühe koha. Uue juhtkonna liikmed eelmistel valimistel ei kandideerinud. Me jälgime praegust poliitikat vallas ja soovime aidata luua tulevikuvisiooni. Koos Kuusalu organisatsiooni varasemate liikmetega saame innustada ja kutsuda meiega liituma Kuusalu valla aktiivseid elanikke.“ Maarja Metstak ütles, et astus Reformierakonna liikmeks tänavu mais. Praegu on käimas üle-eestiline aktsioon „Jah, sinus on oravat“, mille raames kutsutakse Reformierakonna toetajaid erakonnaga liituma. Ka juhatuse teised liikmed on astunud erakonda tema sõnul hiljaaegu. Reformierakonna Kuusalu osakonnas on praegu 34 inimest.