Maardu linn

reform.ee
Menüü
176

Margit Leet

Otsustasin taas kandideerida, kuna usun meie paremasse tulevikku ja inimestesse, kellega üheskoos kõigi Maardu inimeste elu paremaks muuta.

Olen abielus, kolme lapse ema ja nelja lapse vanaema. Olen omandanud laste kasvatamise kõrvalt kutse- ja kõrghariduse. Erialalt olen raamatupidaja ning tegutsen väikeettevõtjana.

Elu on mulle jaganud hulganisti kogemusi ja kokkupuuteid nii puudega inimestega kui ka vanemliku hoolitsuseta lastega. Läbisin 2014 hooldus- ja lapsendajaperedele suunatud PRIDE koolituse. Tänagi olen kahe asendushooldusel oleva lapse tugiisik.

Elan Maardus alates 2003. aastast. 2017. aasta valimistel Reformierakonna nimekirjas kandideerides sain hindamatud 250 häält. Nii suur valijate toetus andis mulle võimaluse osaleda Maardu volikogu sotsiaalkomisjoni tegevuses.

Olen kindel, et Maardu linna juhtimine vajab värskendust ning inimesi, kes ei sõltu töökohtade kaudu linnavõimust. Tahan seista selle eest, et meie linna juhtimine oleks läbipaistev ja kõigile nähtav, sotsiaalteenused oleksid kõigile kättesaadavad ning kõiki koheldaks võrdselt ja õiglaselt. 

Meie linnas elab väga palju erinevas vanuses inimesi, kes vajavad abi ja tuge eesti keele omandamisel ning oskuse parandamisel. Soovin aidata leida võimalusi nende inimeste, nii laste kui täiskasvanute, igal tasemel eesti keele õppimise toetamiseks.
Tahan teha kõik selleks, et igale inimesele oleks tagatud võimalus saavutada heaolu endale ja oma lastele. 

176

Margit Leet

Mardikas OÜ, väikeettevõtja, raamatupidaja