Rae vald

reform.ee
Menüü
157

Anna Õuekallas

Olen mitmekülgsete huvide ja hobidega Patika küla elanik. Igapäevatööna juhin suuri avaliku sektori IT-arendusi ja -analüüse, kuid kirju haridustee tõttu oman lisaks informaatika magistrikraadile ka Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja suhtekorralduse ning kõrvalerialana riigiteaduste bakalaureusediplomit. Nii olengi juba üle 10 aasta tegutsenud ka raadio- ja telemaastikul, vedanud eest PR projekte ning mõelnud kaasa kohaliku elu ja poliitika kujundamises. 

Olen ääretult õnnelik, et olen alati järginud oma sisetunnet ja öelnud olenemata valdkonnast „jah“ kõikidele väljakutsetele, mis mind erutavad. Kuna olen väga põhjalik, hea analüüsivõimega, töökas ning julgen oma seisukohtade eest seista, olen saanud viimased neli aastat toimetada ka Rae vallavolikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjonis ning innovatsioonikomisjonis.

Hindan väga kohalikul tasandil aktiivseid inimesi, külaliikumiste eestvedajaid ja kogukonna elu edendajaid. Olen ka ise inimene, kes probleemide tekkimisel püüab neile lahendusi leida, sest väga kerge on kodus diivanil vihaseid kommentaare pritsida, palju raskem aga erimeelsusi austavalt kompromisse otsida ja alustatud projekte lõpuni viia. Eks igaüks saab ise mõelda, milliseks eeskujuks ta oma lastele olla tahab ja millise ühiskonna järeltulevatele põlvedele pärandada.

Ka edaspidi löön kaasa meie koduvalla arendamises, et lisaks vana ja väärika säilimisele, leviks suurlinnadest kaugemale ka uued teenused ja tehnoloogiad. Toidukapid, rendiautod, isesõitvad bussid, elektriautode laadimisvõrgustikud, rohetehnoloogiad, kogukonnaaiad, taaskasutus ja ringmajandus on vaid mõned märksõnad, mis on juba n-ö minu sõrme saanud ja kuhu ka edaspidi olen hea meelega valmis oma aega ja energiat panustama.

157

Anna Õuekallas

Riigi Infosüsteemi Amet, Eesti.ee tootejuht