Rae vald

reform.ee
Menüü
151

Bärbel Salumäe

Et midagi teha, on vaja tahtmist ja kogukonna igakülgset tuge. Tahtmine, valmisolek ja nüüd ka kogemus volikogutöö jätkamiseks on mul olemas. Perekonna ja sõprade toetus ning usk minu tegemistesse on jätkuv. Olen tänulik, kui avaldad arvamust meie piirkonna heaoluks algavatel valimistel ning lubad mul jätkata tööd volikogus. 

MINU EESMÄRK

Lagedi kant ei tohi jääda teiste kiirelt arenevate Rae valla piirkondade varju.

Lagedi rahvaarv aina kasvab ning lubamatu on olukord, kus meie piirkonnas ei ole perearsti. Lagedi lasteaed ja koolimaja vajavad laiendust ning korralikku spordihoonet, mida saaks kasutada kõik Lagedi kandi inimesed. Lagedil peavad olema korras teed ja tänavad, sh tuleb kergliiklusteega ühendada Lagedi ja Jüri. Meie kodukant väärib esinduslikku alevikuplatsi kogukonna ürituste jaoks. Lagedi üks kauneimaid pärleid on Pirita jõgi, kuid selle ilu kahandab juba aastaid kestev jalakäijate silla probleem, mis tuleb lähiajal lahendada! Meie kandi õnn on raudteeühendus ja luban, et tulevikus saavad meie kandi kooliõpilased Tallinnasse ja tagasi rongiga tasuta sõita.

MINU LUBADUS EI OLE AJAS MUUTUNUD: 

 Annan endast parima, mõeldes alati kaasa ning püüdes leida parimaid lahendusi koostöös erinevate osapooltega. Erilist tähelepanu pööran teemadele, mis puudutavad Lagedi kogukonna liikmeid sõltumata vanusest, soost ja vajadustest.

VABATAHTLIK TEGEVUS: 

2005 Naiskodukaitse
2013 Lagedi Alevikuselts
2014 Lagedi SporT
2019 Lagedi alevikuvanem
2019 Rae valla alevike ja külavanemate selts
2020. aastal omistas siseministeerium mulle vabatahtliku tegevuse eest kodanikupäeva aumärgi.

LISAINFO: 

Lagedi kooli hoolekogu liige
Lagedi lasteaia hoolekogu liige
2017–2021 Rae vallavolikogu liige
2018–2021 Rae valla sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimees

151

Bärbel Salumäe

Tallinna Ülikool, õppespetsialist ja -nõustaja