Rae vald

reform.ee
Menüü
168

Harri Ambur

Olen ettevõtja ja tööandja, kes on alates 90ndate algusest olnud tegev erinevates valdkondades: hulgikaubanduses, toitlustuses, tootmises ja vähesel määral ka kinnisvaraarenduses. Rae vallas, täpsemalt Peetri kandis Mõigus, elan juba aastast 1994. 

Oma tugevateks külgedeks pean koostöövalmidust ja head organiseerimisvõimet, samuti järjekindlust kavandatu elluviimisel.

Isiklikus plaanis loen viimaste aastate suurimaks kordaminekuks lennuõpingute läbimist ja erapiloodi litsentsi saamist. Kogukondlikus vaates olen juba viimased kaheksa aastat aktiivselt tegelenud kohaliku eluolu ja taristu parendamisega. Selle aja jooksul on korda saanud Mõigusisesed sõidu- ja kõnniteed, korrastatud spordiplats ning valminud rannavolle väljak, välijõusaal ja laste mänguväljak. Olen olnud oma piirkonnas ka Teeme Ära talgupäeva eestvedajaks ning koostöös RMK, Tallinna Vee ja Rae vallaga rajanud Vaskjala-Ülemiste kanali ja Lennujaama vahelisele metsaalale nn Mõigu liikumisraja. Ka eelmistel valimistel lubatud jalakäijate sild üle kanali on tänaseks valmis ja aktiivses kasutuses. See kõik on teoks saanud tänu aktiivsete kogukonnakaaslaste vabatahtlikule panusele. Koos oleme kohalike algatuste elluviimiseks asutanud ka MTÜ Mõigu Selts.

Kindlasti tahan tulevikus kaasa aidata Mõigu terviseraja laiendamisele ja parendamisele, Tähnase tee kergliiklustee ning Peetrisse koerte jalutusväljaku rajamisele.

168

Harri Ambur

OÜ Texlin, juhataja 5030784