Rae vald

reform.ee
Menüü
159

Helen Kübar

Ma olen rõõmsameelne ja õpihimuline kolme lapse ema Peetrist. Peetrisse kolides oli meie esimene laps alles mõnekuune ja Küti tee veel kruusakattega ning Peetri koolimaja ei olnud veel isegi mitte projekteeritud. See on olnud tohutult põnev, kuidas siinne piirkond on selle 12 aastaga arenenud ja kasvanud ning meie pere koos sellega. 

Kuna naudin väga inimestega suhtlemist, siis liitusin siia kolides kohe kohaliku Rae kammerkooriga, kus laulan tänini. Mõne aasta tegin kaasa ka Peetri Seltsi tegemistes. Viimased kaks perioodi olen osutunud valituks Rae vallavolikogusse, kus toimetan Reformierakonna fraktsiooni ridades. Esimestel aastatel volikogus olin ka sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimees ning suurimaks sealseks töövõiduks pean toona väga erinevates kordades ja määrustes laiali olnud info koondamist kergemini hoomatavatesse sotsiaaltoetuste ning peretoetuste kordadeks.

Mu lemmikspordiala on jalgrattasõit ning kuulun ka Rae Rattaklubi liikmeskonda. Koos sportimine on motiveeriv ja lõbus. Olen alati seisnud selle eest, et meie igas vanuses lastel oleksid jalutuskäigu kaugusel head vaba aja veetmise ning sportimise võimalused. Õnneks on viimastel aastatel olukord Peetris väga palju paranenud ning loodan, et Peetri pargi teine ja kolmas etapp tulevad sama õnnestunud ja populaarsed.

Peetri piirkonna suurima murekohana näen kehva liikluskultuuri ning mõningaid ohtlikke liiklussõlmi. Loodan, et järgmistel aastatel saavad eksperdid need ümber projekteeritud ning vald ka lahendatud. Liikluskultuuri parandamisele saame me aga ise kõik kaasa aidata, tuletades lastele meelde turvavarustuse kasutamist ning olles ise tähelepanelikumad ja heatahtlikumad.

159

Helen Kübar

Funderbeam OÜ, tarkvara analüütik