Rae vald

reform.ee
Menüü
165

Kristina Bauman

Olen Tallinna tehnikaülikooli avaliku halduse ja riigiteaduste eriala lõpetaja ning soovin oma koolist saadud teoreetilisi teadmisi rakendada Rae valla elu edendamiseks. Elan Rae vallas Lagedil.

Huvitun ka meditsiinist ja olen läbinud erinevaid meditsiinikoolitusi ning töötanud Põhja-Eesti Regionaalhaiglas endoskoopiaosakonnas abilisena. Usun, et minu kõige väärtuslikum omadus ongi see, et huvitun ja arenen pidevalt erinevates valdkondades. Nii näiteks huvitavad mind veel turism, väljaränne, rahvastiku demograafia jne.

Olen aktiivne, sihipärane ja suhtun oma tegemistesse väga vastutustundlikult. Pean oluliseks tervislikke eluviise, sporditegemist, reisimist ning raamatute lugemist. Lisaks olen alati valmis teisi aitama. 

Lagedi on arenev ja kiiresti kasvav piirkond, kuhu nagu mujalegi vallas kolib järjest rohkem lastega peresid. Meie ülesanne on arendada sealset elukeskkonda, et see oleks sobilik nii uutele elanikele kui ka vanematele olijatele.

Nii on näiteks minule hingelähedane teema laste vaba aja kvaliteetne sisustamine. Seda eriti suvekuudel, kui koolid ja huviringid kinni on. Selleks võiks olla Lagedil oma spordikeskus ja piisavalt turvalisi mänguväljakuid. Spordi ja tervislike eluviiside propageerimine noorte seas on väga oluline. Lisaks meeldiks mulle näha Rae vallas rohkem koerte jalutusväljakuid, et rõõmustada ka meie neljajalgseid sõpru ja nende omanikke.

165

Kristina Bauman

Regionaalhaigla, radioloogiaosakonnas abiline Vaata Instagramist