Rae vald

reform.ee
Menüü
169

Madis Tafenau

Olen 38-aastane, abielus ja kahe lapse isa. Omandanud olen Eesti maaülikooli ökonoomika ja ettevõtluse eriala bakalaureusekraadi. Elame perega Peetris juba üle kümne aasta ja just selle pärast soovin Rae valla arenguteemadel kaasa rääkida.

Ühe eesmärgina soovin parandada Rae valla inimeste tervishoiuvõimalusi. Selleks olen juba koostöös Rae valla ja Medicumiga toonud Peetri Keskusesse perearstid ja Haldja Hambaraviga avanud hambaravikabinetid. Olen jätkuvalt arvamusel, et esmatasandi tervishoiuteenus peaks olema mugavalt kättesaadav kodukoha lähedal. Praegu töötab Peetris üks perearst, pereõed, füsioterapeut ja hambaarstid, kuid juba lähiajal loodame näha seal lisaks mitmele perearstile ka ämmaemandat, koduõde ja teisi tervishoiuspetsialiste.

Veel üks südamelähedane teema on minu jaoks transport. Minu soov on seista selle eest, et Rae valla elanike jaoks paraneksid ühistranspordiühendused. Lisaks sellele tuleb leida head lahendused ratta ja autoga liiklejatele. Aitan igati kaasa nõu ja jõuga uutele ning innovaatilistele lahendustele, et Rae vallas oleks mugavam, kiirem ning ohutum liigelda.

Soovin kaasa rääkida ka valla jäätmemajanduse korrastamises. Meie kõigi kohus on seista selle eest, et meie koduvald oleks puhas, ja näen, et selles valdkonnas on veel väga palju võimalik muuta ja paremaks teha. Ennekõike peab prügi loovutamine meie valla elanikele olema võimalikult mugav ja kerge.

169

Madis Tafenau

Haldja Hambaravi OÜ , juhatuse liige 5293109