Rae vald

reform.ee
Menüü
175

Meelis Kasemaa

Olen Rae vallas elanud juba üle 20 aasta ning selle aja jooksul näinud valla arengut nii selle rõõmude kui ka valudega. Kuulun LEADER-liikumise Põhja-Harju Koostöökogu juhatusse ning olen Rae vallavolikogu keskkonnakomisjoni ja innovatsioonikomisjoni liige.

Viimased 10 aastat olen pakkunud kaunis Veskitaguse külas Pirita jõel sõitmiseks paadi laenutamise võimalust, mis on soojalt vastu võetud. Olen seisukohal, et Rae vallas ei ole tõmbekeskuseid ega äärealasid ning hea elukeskkond on oluline igas külas ja alevikus.

Ka Rae valla tegemistega olen seotud siia kolimisest saati. Selle aja jooksul olen saanud olla nii Rae vallavolikogu liige kui ka abivallavanem, mistõttu tunnen hästi kõiki valla asulaid, teid, tänavaid, trasse ja kinnistuid.

Väärtustan meeskonna- ja koostööd ning oskust teistega arvestada ja oma ego vajalikul hetkel maha suruda. Need on olulised ka spordialadel, mida harrastan – võrkpallis ja golfis.

Oma praeguses ametis AS-is ELVESO olen hoolitsenud selle eest, et Jüri ja Vaida katlamajade renoveerimise kaudu saaks langetada piirkondade soojahinda. Euroopa Liidu LEADER-programmi vahenditest on toetatud mitmeid kohalikke väikeettevõtteid ning Rae vallavalitsuse projekte, nagu näiteks Peetri park, Jüri terviserajad ja Kurna kettagolfi park.

Järgnevate aastate jooksul soovin anda oma panuse elektriautode avalike laadimispunktide rajamisse ning koduomanike bioloogiliste jäätmete kogumiseks lahenduste leidmisse.

175

Meelis Kasemaa

AS Elveso Tehnilise teenistuse juhataja