Rae vald

reform.ee
Menüü
162

Raili Salvet

Olen kahe lapse ema, vaidakas, kes vahepeal elanud Jüris, aga juba mõni aasta kodukohas tagasi. Vaida on mu kodu ja seisan aktiivselt siinsete huvide ja hüvede eest. Olen elupõline õppija ja on lõputult teemasid, mis minu silmad särama ja südame kiiremini põksuma panevad. Mulle on olnud lapsest saadik omane kaitsta nõrgemaid ja nende eest seista ning hindan inimesi tegude, mitte sõnade järgi. Seetõttu ümbritsengi end inimestega, kellelt on õppida, kellega saab huvitavaid mõttekäike vahetada ja ühiselt tegutseda. 

Rae vallas olen seotud Vaida Palvemaja MTÜ-ga, kus olen juhatuse liige. Kuulun ka Rae erivajadustega laste vanemate gruppi. Olen olnud kaheksa aastat ettevõtja ning aastaid Rae vallas tegutsev meigikunstnik. Tänu sellele olen õppinud nägema elu erinevaid tahke ja jõudnud veendumusele, et koostöö tegemine on oskus omaette, mida on vaja arendada endas teadlikult.

Nii mina kui ka mu lapsed oleme esindanud Rae valda spordis ja kultuuritegevustes, kust oleme koju toonud palju auhindu. Viimasel ajal olen pintslid kõrvale jätnud, et Vaida kogukonnale rohkem aega pühendada. Olen olnud eestvedaja mitmesuguste ürituste korraldamisel ja häid mõtteid, mida teoks teha, on veelgi. Praegu on minu jaoks oluline ülesanne Vaida palvemaja taastamine, et muuta see kogukonna keskuseks. 

Seisan selle eest, et lõunapiirkond oleks kergliiklusteega omavahel ühendatud ja et Vaida keskuse mänguväljak saaks uuenduste abil mõnusaks ajaveetmiskohaks.

162

Raili Salvet

Ettevõtja