Rae vald

reform.ee
Menüü
166

Tarmo Gutmann

Olen Rae valla patrioot, kes tegutseb selle nimel, et meie kodukant oleks hea elukoht ka meie järeltulevatele põlvedele. Olen põline jürikas, saanud Jüris gümnaasiumihariduse ning veetnud siin terve oma elu. Paremat paika ei oskakski ette kujutada. 

Olen Rae vallavolikogu liige, Reformierakonna Rae piirkonna juhatuse liige ja kuulun Rae vallavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni, majanduskomisjoni ja innovatsioonikomisjoni. Olen juba aastaid olnud ka Rae spordikeskuse nõukogu liige. Erinevates komisjonides osalemine on andnud mulle hea võimaluse mõjutada ja suunata meie koduvalla tulevikku ning nii mõnigi minu idee ja mõte on tänaseks ka teostunud. 

Pean oma tugevaks küljeks võimet mõista ja kaasa rääkida väga erinevatel valla elu ja inimesi puudutavatel teemadel. Minu soov on, et iga raekas tunneks end siin elades hästi. Ühelt poolt tähendab see igapäevaselt lihtsaid asju – hooldatud ja valgustatud kõnniteid, parke ja muruväljakuid, teisalt on minu jaoks väga tähtis, et Rae vallas saaks endiselt väga head haridust ja seda alates lasteaiast. Kindlasti seisan hea ka selle eest, et sportimisvõimalused käiksid ajaga kaasas.

Soovin, et tulevikus oleks Pirita jõe äärses Vaskjala ujumiskohas suurem puhkeala, kus on ka (laulu)lava võimalus, et saaks anda kontserte, teha teatrit ja korraldada kultuuriüritusi.

166

Tarmo Gutmann

Maru Metall AS, Tootmisjuht