Rae vald

reform.ee
Menüü
152

Tõnis Kõiv

Olen 2004. aastast alates Peetris elav pereisa, elukutselt jurist ja üle viie aasta olnud Ülemiste Citys asuva YourOffice´i õigusnõunik.

Väike-Peetri elanike huvide eest seismisest on tänaseks välja kasvanud laiemalt terve Peetri kandi huvide esindamine. Minu jaoks on väga oluline kvaliteetne elukeskkond, kus inimesed arvestavad üksteise õigustatud huvidega. 

Alates 2013. aastast kuulun Rae vallavolikogusse, kus olen juhtinud sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni ning alates 2018. aastast pean ka volikogu esimehe ametit. Kirjutan blogi www.toniskoiv.ee, kuhu koostan igast volikogu istungist kokkuvõtte, et inimesed saaksid rohkem teada, mida ja kuidas nende esinduskogu otsustab. 

Olen algatanud Ülemiste järve ääres promeneerimise idee ja sammhaaval selle suunas liikunud. Tänaseks on kinnitatud detailplaneering ja otsitakse projekteerijat. 

Hea elukeskkond on otseselt seotud meie tervisega. Viimaste aastate suur töövõit on Rae valda koos ettevõtjatega Peetri perearstikeskuse loomine, mille üks stiimul oli volikogu heaks kiidetud perearstide toetamise kord. Kuna aga perearste jätkuvalt napib, peame ka toetustega edasi liikuma. Rae vald maksab õpetajatele lisapalka, et meil oleks head õpetajad, ja aeg on kaaluda sarnast lisapalga maksmist ka perearstidele, et meil oleks perearste nii Peetris, Jüris, Vaidas kui ka Lagedil.

Seisan ka edaspidi selle eest, et Rae vallas oleks kvaliteetne ja turvaline elukeskkond, kus saaks elada tervislikku, stressivaba ja täisväärtuslikku elu, kus on kergesti kättesaadav heade arstide-õdede esmatasandi arstiabi ja avatud saab Ülemiste promenaad. Ükskord me jalutame Ülemiste järve promenaadil niikuinii!

152

Tõnis Kõiv

Youroffice õigusnõunik Vaata Instagramist Vaata veebilehelt