Saku vald

reform.ee
Menüü
108

Margus Rohula

Hariduselt olen mehaanikainsener ja töötan metallkonstruktsioone valmistavas ettevõttes infrastruktuuri juhina, täites samaaegselt ka töökeskkonna spetsialisti kohustusi.

Saku ja Saku vallaga olen seotud üle 20 viimase aasta. Olen rajanud kodu Metsanurmesse, peres kasvab 3 last, kes on Saku Gümnaasiuni ja Muusikakooli usinad õpilased. Muusika kõrval on neil ühiseks hobiks jalgpall, millega tegelemiseks pakub suurepäraseid võimalusi Saku Sportingu klubi.

Pean ennast keskmiselt aktiivsemaks vallakodanikuks, osaledes MTÜ Metsanurme töös ja tegemistes. Peale selle on eriti südamelähedaseks teemad, mis on seotud laste ja hariduse omandamisega. Olen olnud 8 aastat lasteaia Päikesekild hoolekogus, millest enamuse aja seda ka juhtides. Viimased 4 aastat olen olnud Saku valla volikogu hariduskomisjoni liige ja aasta volikogu esindajana Kurtna kooli hoolekogus, kus on õnnestunud kaasa rääkida just lapsi, õpetajaid ja haridust puudutavatel teemadel.

Viimase 4 aastaga on Saku vallas toimunud palju muutusi, palju on ära tehtud, aga veel väga palju on ära teha nii hariduse, tervishoiu, üldise heaolu kui ka taristute valdkonnas. Tunnen soovi ja vajadust ka edaspidi Saku valla arengusse panustada.

108

Margus Rohula

MCD Max Daetwyler Eesti AS, infrastruktuurijuht