Saku vald

reform.ee
Menüü
117

Norbert Kaareste

Olen 35-aastane nelja lapse isa ning pühendan suurema osa oma vabast ajast perele, sh 1-aastase tütre kasvatamisele, aga ka headele inimestele läbi peokorralduse. Sakus oleme perega elanud üle aasta, ent abikaasa juured ulatuvad siin aastakümnete taha. Sealt on pärit meie austus ja armastus koduvalla vastu.

Olles pikaajaliselt töötanud transpordi ja logistika valdkonnas (Elronis, Omnivas), soovin Saku valla juhtimisse tuua uusi teadmisi moodsast transpordikorraldusest. Et meie valla elanikke teenindaks veel parem ühistranspordivõrk, mis koos turvaliste kergliiklusteedega pakuks peredele võimalust vähendada autoroolis oldud aega.

Saku on kindlasti Eesti perekeskseim vald ning näen, et see saab vaid jätkuda. Soovin, et Saku vallas oleksid tugevad keskused (Saku kõrval ka Kurtna, Kiisa, Kasemetsa ja Tänassilma), mis kõik ühtviisi tagaks peredele huvihariduse ja oleks valla selged tõmbekeskused. Pean oluliseks, et Saku haridustase oleks vabariigi kõrgeim ning meie gümnaasium seisaks tugevana Eesti tippude kõrval.

Väikeettevõtjana tahan õla alla panna, et Saku tõmbekeskustes oleks mugavalt kättesaadavad kontorilahendused, võimaldades meie inimestel kergemini oma äri koduvalda kolida. Saku on olnud tubli ühisveevärgi väljaehitaja, sama reipust tuleb üles näidata ka internetiühenduse rajamisel.