Saku vald

reform.ee
Menüü
111

Õnne Liv Valberg

Loome Saku vaimse tervise keskuse, kus kõik vallaelanikud läbi elukaare saavad vaimse tervise abi ja tuge kodule lähedal.

Olen elanud Sakus 20 aastat. Meie peres on kaks poega ja tütar, kellest nooremad õpivad Saku gümnaasiumis.

Mul on magistrikraad sotsiaaltöös ja olen läbinud erinevaid valdkondlikke täiendkoolitusi. Praegu omandan teist magistrikraadi teenusedisainis ja õpin psühhosotsiaalset supervisiooni.

Olen töötanud Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuametis, sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonnas ja sotsiaalministeeriumi hoolekande osakonnas, viimases ka praegu. Olen asutanud kaks sotsiaalset ettevõtet, kus tegutsen samuti aktiivselt: Eesti Unekooli Ühing ja MTÜ VAITER. Mõlemad organisatsioonid pakuvad vaimset tervist toetavaid teenuseid, tugigruppe ja koolitusi.

Aastatel 2012–2015 juhatasin Saku päevakeskust. Sellel perioodil hakkasime osutama ka pereteenust, alustasime saviteraapia pakkumist lastele ja erivajadustega inimestele. Pakkusime mobiilset juuksuriteenust erivajadustega inimestele, kelle jaoks päevakeskusesse kohaletulek oli võimatu või raskendatud.

Soovin, et Saku valla elanikud saavad oma vajadustele vastava abi ja toe kiiresti, paindlikult ja kodule lähedalt. Oluline on, et kõigil valla elanikel oleks võimalus end tunda turvaliselt, et nende vaimne tervis oleks väärtustatud ja toetatud. 

111

Õnne Liv Valberg

MTÜ VAITER, juhatuse liige