Viimsi vald

reform.ee
Menüü
228

Riina Quak

Viimsi on olnud minu kodukoht nüüdseks juba 15 aastat. Siin on kasvanud mu kolm last ja siin suvitavad mu kolm lapselast. Mulle läheb Viimsi käekäik väga korda. 

Olen loomult maailmaparandaja, lähtudes põhimõttest – kui tahad, et asjad areneksid soovitud suunas, siis tuleb ise aktiivselt kaasa aidata. KOV-i valimistel kandideerin esimest korda. Senini olen püüdnud anda oma panuse kohaliku kogukonna heaks, tegutsedes mitmes vabatahtlike ühenduses.

Olen elukestva õppe fänn. Ülikoolidiplomi kohaselt automaatikainsener, kuid lisaks sellele olen muu hulgas õppinud ka koorijuhtimist, programmeerimist, personalijuhtimist ja toitumisnõustamist. Tänu sellele on ka minu tööelu olnud küllaltki kirju. Pärast viimast suuremat karjääripööret olen väikeettevõtja. Minu ettevõte 200 Kraadi OÜ tegeleb ürituste toitlustamisega ning korraldab tervisliku toitumisega seonduvaid koolitusi. 

Ma tahan seista selle eest, et Viimsi elu puudutavate otsuste tegemisel nähtaks suurt pilti ja pikemat perspektiivi. Tahan teha kõik, mis minu võimuses, et Haabneeme ei “lasnamäestuks” ja ka meie järeltulevad põlved saaksid tunda rõõmu Viimsi imelistest metsadest ja mererandadest. Arvan, et paljud võõrsil elatud aastad aitavad mul märgata ja hinnata seda head, mida siinne elukeskkond pakub ja mis hoidmist väärib, samuti ka seda, mis arendamist vajab. 

228

Riina Quak

200 kraadi OÜ, juhataja