Jõhvi vald

reform.ee
Menüü
224

Carol Randlepp

Olen suurema osa oma elust elanud Jõhvis ning lõpetanud 2018. aastal Jõhvi Gümnaasiumi. Juba sellest ajast saati on mul olnud soov võimalikult palju oma kodukoha arengusse panustada. Olles kogunud teadmisi bakalaureuseõpingute ajal ning teinud karjääri Tallinnas, soovin õpitut rakendada Jõhvis. Just selleks, et ka noored antud piirkonda naaseks!

Minu eesmärgid volikogusse kandideerides:

  • Soovin leida võimalusi Jõhvi noorte senisest enam poliitikasse kaasamiseks ning Jõhvi koolide vahelise koostöö tõhustamiseks.
  • Tahan välja töötada motivatsioonipaketi, et meelitada kodukohta tagasi neid Jõhvi noori, kes on enesearenduse või töö tõttu teistesse linnadesse siirdunud.
  • Pean kahetsusväärseks, et noortevolikogu projekt on korduvalt takerdunud ning selle idee arendamiseks ei ole leitud õiget suunda. Minu plaan oleks see Jõhvi noortekeskust kaasates taaselustada, et pakkuda noortele võimalust kaasarääkimiseks.
  • Soovin tegeleda Jõhvi piirkonna arendamisega, tuues siia innovaatilisi lahendusi, kaasates erinevaid projekte ja andes linna valitsemisele uue hingamise.
  • Omades kogemust lennunduses, soovin leida erinevaid ärivõimalusi Jõhvi lennuvälja arendamiseks ning kujundamiseks.
224

Carol Randlepp

Müügijuht