Lüganuse vald

reform.ee
Menüü
209

Anu Needo

Mina olen kodukoha suur patrioot ja armastan seda paika. Olen sündinud Kiviõli linnas, kasvanud maal vanavanemate juures Soonurme külas ja terve oma elu elanud Kiviõlis. Lõpetasin Kiviõli 1. keskkooli ja kohe asusin õppima Tartu ülikooli majandusteaduskonda, mille lõpetasin ökonomistina. Aastaid hiljem tundsin, et ühest kõrgharidusest jäi veel väheks ning asusin Lääne-Virumaa kutsekõrgkooli raamatupidamist õppima. Omandatud eriala andis uue vaate finantsarvestusele ja majandusele tervikuna.

Peale omavalitsuste ühinemist töötan neljandat aastat Lüganuse vallavalitsuses arendusnõunikuna. Töötades on olnud minu peamine motivaator see, kuidas edendada kohalikku elu nii, et meil oleks siin huvitav, mugav ja hea elada. Otsin ikka ja alati võimalusi teha erinevaid projekte, kaasata välisvahendeid ning tuua kodukohta uusi teadmisi ja investeeringuid. 

Miks ma otsustasin kandideerida kohalike omavalitsuste volikogude valimistel 2021. aastal? See on hea küsimus iseendale. Mina ei soovi olla kusagil võimu juures võimu enda pärast või lihtsalt pildil. Leian, et igaüks meist, kes me pole rahul asjade käiguga, peame ise tööd tegema ning oma aega ja teadmisi panustama. Nagu mu sõbrad ikka ütlevad: kui ise ei tee, on tegemata kõik! 

209

Anu Needo

Lüganuse Vallavalitsus, arendusnõunik