Toila vald

reform.ee
Menüü
107

Evelin Kruusalu

Olen põline idavirulane. Kuigi elu on mind vahepeal ka kaheksa aastat Pärnus paiksena hoidnud, olen siiski kodumaakonnale truuks jäänud. Mul on olnud võimalus näha Ida-Viru suurt arenguhüpet aastal 2016, mis sai teoks suuresti tänu turismiklastrile. Sellest ajast alates olen ka ise Ida-Viru töömaastikul tegev, olles seotud nii turismi- kui ka tervishoiu valdkonnaga.

Olen õppinud Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis turismi- ja hotelliettevõtlust, millest sai alguse minu suur kiindumus turismindusse. Minu teiseks kireks on turundus, mis omakorda viis mu tee tervishoiu valdkonda, millest on tänaseks saanud minu põhitegevusala.

Mul on kaks väikest poega, kelle elukeskkond ja areng ning kellega koos tegutsemine ja veedetud aeg on pannud mind märkama ning hindama Ida-Viru eripärasid, omadusi ja nišikohti.

Eelnev kirjeldabki kolme minu jaoks olulist valdkonda, mille parendamise ja arendamise nimel ma tegutseda püüan ning millest südamest hoolin. Need kolm suunda, olles põimitud Ida-Virumaa ja eeskätt kodukoha Toila vallaga, on minu lubadused, mille arengusse panustan kogu kirega. Sest alati on võimalus millekski enamaks. 

107

Evelin Kruusalu

SeMu Kids OÜ, juhatuse liige