Paide linn

reform.ee
Menüü
198

Helle Salum

Ära ainult looda paremale tulevikule, vaid võimalusel hääleta selle poolt!

Olen põline Järvakas, Paide linna elanik. Muretsen linna majandamise üle arengu  ja kvaliteetsete töökohtade üle. Elukeskkond peab olema elamisväärne ka ilma Tallinna või välismaale tööle minemata.

Viimased 12 aastat olen töötanud kohalikus omavalitsuses ja tunnen hästi selle toimimist.

Leian, et kohaliku elu üle peavad otsustama kohalikud inimesed ja kogukonnad ise. Iga inimene on Järvamaale oluline, keegi ei tohi ennast tunda tõrjutuna, alandatuna või kõrvaletõugatuna. Juhul kui osutun valituks, aitan sisse viia avatud valitsemisstiili, kus arvestatakse esmajoones inimeste vajadustega.

Ei pea õigeks et peale valimisi „unustavad“ valitud rahvaesindajad lubadused, ei suhtle nendega kes neid valis ja on unustanud miks neid sinna valiti.

Teeme Paidest ja teda ümbritsevatest endistest Paide ja Roosna-Alliku vallast ühtviisi elamisväärsed kohad kuhu tahetakse tulla üle kogu Eesti elama.

Seisan selle eest:

  • Paidesse rajatakse vähemalt Suure-Jaani tasemel tervisekeskus – spaa.
  • Endised maavallad Roosna-Alliku ja Paide valla piirkonnad pälviksid õiglast kohtlemist.
  • Ohutud kergliiklemise võimalused koos lõpp-punkti rattahoidlatega – jalakäijate tunnel Joodile Pärnu-Rakvere maantee alla, kergliiklusteed Tarbjale, Mäekülasse, Suurpalusse ja Viraksaarde.
  • Kodukulud väiksemaks läbi toetusprogrammide – led lampide ostmise toetus, elamute energiatõhusaks muutmisele kaasaaitamine jne.

Paide linn väärib paremat!

198

Helle Salum

Järva vallavalitsus, teedespetsialist