Türi vald

reform.ee
Menüü
110

Andrus Lehis

Olen lõpetanud Tallinna tehnikakõrgkooli üldehituse erialal ja oman 30-aastast töökogemust ehitusel ehitaja, objektijuhi ja projektijuhina. Seoses oma senise tööga on mul koostöökogemus nii Türi valla spetsialistide kui ka erinevate ehitusettevõtetega. Türi vallas on minu juhtimisel valminud Türi noortekeskus ja Türi muusikakool ning renoveeritud Türi kultuurikeskus ja Türi toimetulekukool.

Ehituse juhtimine nõuab väga head meeskonnatöö- ja suhtlemisoskust, koostöövalmidust, planeerimisoskust, otsustusvõimet, initsiatiivikust, kohusetunnet, täpsust, ausust ja stressitaluvust. Need omadused on minu tugevused ka vallavolikogu või volikogu komisjonide töös.

Töö Türi vallavolikogus ja komisjonides pakub mulle huvi oma mitmekülgsuse tõttu ning näen selles eneseteostus- ja arenguvõimalusi. Praegu tegutsen aktiivselt EELK Türi Püha Martini koguduse nõukogus, olles juhatuse liige. Lisaks olen tuttav Türi valla spordieluga. Tegelen harrastajana ujumise, rattakrossi ja jõusaalitreeninguga. Olen olnud 10 aastat spordiga seotud oma poja kaudu, kes tegeleb maadlusega. Lisaks lapsevanemaks olemisele olen olnud seeläbi seotud mitme laste ja noorte maadlusvõistluse korraldamisega Järvamaal. Suurim võistlus, mida olen aidanud korraldada neli aastat järjest, on kahepäevane Maalehe turniir, kus lisaks korraldusele olen teinud ka tööd sekretariaadis ja kohtunikuna.

110

Andrus Lehis

AS Paide MEK, objektijuht 5055047