Türi vald

reform.ee
Menüü
103

Kaja Sepp

Olen nelja lapse ema, hariduselt eripedagoog/psühholoog. Töö lastega on olnud minu põhitöö üle kahekümne aasta – algusaastatel lastelaagrite korraldaja, õpetaja/psühholoogina tavakoolis ja erikoolis ning praeguseks rehabilitatsiooniettevõtte omaniku ja juhina. Olen olnud Väätsa vallavanem neli aastat ning osutunud valituks volikogusse 12 aastal. Minu praegune tegevusala hõlmab tööd Järvamaa ja Raplamaa hoolekandeasutustes psüühikahäirega inimestega, teenuseid Järvamaa koolides, spetsialistitööd enda rehabilitatsiooniettevõttes ning koostööd kohalike omavalitsustega erinevate teenuste pakkumises.

Ettevõtjana pean tähtsaks toetada kohalikku ettevõtlust ning töökohtade loomist. Kohaliku ettevõtjana tunnetan vallas kitsaskohti, mida peaks parandama, et kohalikud teenused ning tooted oleksid inimestele kättesaadavamad. Töökohtade kaudu loome oma kodukoha finantsvõimekuse ehk paremad võimalused meile kõigile.

Olen veendunud, et maailma muudavad paremaks inimesed, kellel on empaatia ja kaastunne. Inimlikkus on omadus, mida väärtustada igas inimestega tegelevas valdkonnas. 

103

Kaja Sepp

Kesk-Eesti nõustamis- ja rehabilitatsioonikeskus, juhataja 5077543