Jõgeva vald

reform.ee
Menüü
128

Kervin Kull

Põlise Jõgeva inimesena olen alati kodukohta südames hoidnud ja andnud endast kõik, et natukenegi elu selles armsas linnas ja lähiümbruses elavdada.

Viimased natuke rohkem kui kuus aastat olen Jõgeval vedanud jalgpalliklubi, mis on meie pisikest linna ja valda hoidnud pildis nii Eestis kui ka välismaal ning palju huvilisi ja heakskiitu teeninud. Olen koos oma kaaslastega panustanud jätkusuutlikult Jõgeva kultuuri- ja spordielu arendamisse, pakkudes võistlemis- ja treenimisvõimalusi igas vanuses inimestele, korraldades riigisiseseid ja rahvusvahelisi väga mainekaid üritusi kodulinnas ja selle ümbruses, ja olles aktiivne kogukonnas kaasarääkija. Varasemalt olen olnud ka Jõgeva noortevolikogus, kuhu kuulusin oma keskkooli päevil. Samuti olen meie linna koole esindanud riiklikel ja üleilmsetel noorteparlamendi üritustel. Palju on olenemata noorest east Jõgeva heaks tehtud ning tahe ja soov teha veel suuremaid tegusid pulbitseb sees üha enam. Olen alati uhkusega esindanud meie linna kõikvõimalikes ettevõtmistes.

Miks ma soovin kandideerida KOV-i valimistel? Leian, et meie linnas ja vallas on äärmiselt palju murekohti, kus tuleb juurde panna mitmel tasandil. Minule kõige südamelähedasemad valdkonnad, sport ja erialast tulenevalt ka noorsootöö, on pikemat aega olnud paigalseisus ning oleks vaja uut hingamist. Meil on palju potentsiaali teha suuri tegusid, on palju noori, palju sportlaseid harrastajatest kuni professionaalideni välja. Küll aga jääb meil tugevalt vajaka sportimistingimustest, vaba aja veetmise kohtadest ning üleüldiselt on pilt üsna mannetu ja igav. Kui me soovime hoida noori enda linnas ja meelitada ka oma olemusega piirkonda uusi elanikke, siis on vaja leida väljund, kuidas end atraktiivseks teha. Vallas on enamikus tööl inimesed, kes on väga palju aastaid omavalitsuse töös kaasa löönud, aga noortest inimestest, kes tunneks ja näeks erinevaid mõtteid ka omaealiste ja nooremate aspektist, on seal tugevalt puudus. Uued ja lennukad ideed, teiste perspektiivide pealt vaadatuna, ei tee kindlasti ühele endast lugupidavale omavalitsusele halba, hoopis vastupidi. Meie vald vajab värsket verd ning tegusaid inimesi!

128

Kervin Kull

Laste Tervisekooli juhendaja