Jõgeva vald

reform.ee
Menüü
115

Veigo Tumaševski

Olen sündinud ja kasvanud Jõgeval. Pärast keskkooli lõpetamist omandasin Eesti merehariduskeskuses tehniku-laevajuhi eriala ja hiljem lõpetasin Tartu ülikooli õigusteaduskonna õigusteaduse erialal. 

Töötanud olen mitmes välismaises ettevõttes ja osalenud paljudel rahvusvahelistel koolitustel. Saadud kogemused aitavad mul kohaliku elu edendamiseks palju häid mõtteid välja tuua.

Olen osalenud nii Jõgeva linnas kui ka Jõgeva vallas mitme erineva komisjoni töös ja selle aasta algusest olen tegev ka Jõgeva vallavalitsuse liikmena.

Hindan ausust ja õiglust ning mulle ei meeldi anda katteta populistlikke lubadusi. Minu kindel seisukoht on, et aitab paigal tammumisest. Tegutsedes vallavalitsuse liikmena olen kaasa aidanud mitme projekti käima lükkamisele ja edasiviimisele Jõgeva valla arengu heaks: nt spordihoone ehitamine Jõgeva põhikooli juurde, tervisekeskuse rajamine, spordikeskuse Virtus renoveerimine.

Samuti olen palju panustanud vaba aja veetmise võimaluste kvaliteedi tõstmisesse ja parema kättesaadavuse loomisesse.

Kui osutun valituks volikokku, siis seisan selle eest, et meil oleks nii tugev vald kui ka tugev keskus, kus oleks hea ja turvaline nii noortel kui ka vanadel. Et saaks uhkusega öelda, et elan Jõgeva vallas!

115

Veigo Tumaševski

Tööinspektsioon, vanemtööinspektor