Haljala vald

reform.ee
Menüü
137

Greete Toming

Lühidalt minust – olen olnud Haljala ning Haljala vallaga seotud juba sünnist saati: lapsepõlve veetnud Aukülas, läbinud Haljala koolis klassid esimesest kaheteistkümnendani. Viimased 15 aastat olen olnud tihedalt seotud Haljala valla noortega ning noorsootööga, seda nii läbi Haljala noortekeskuse kui ka kooli. Töö kõrvalt kooli avaliku suhete- ning projektijuhina panustan ka erinevate ürituste, sündmiste ning ühenduste töösse. Alates 2014. aasta valimistest olen ka Haljala vallavolikogu liige ning juhin hariduskomisjoni, hetkel jagan oma aega ka õpingutega Tallinna Ülikoolis hariduse juhtimise erialal.

Minu südameasjaks on kindlasti uue koolihoone ehitamine Haljalasse, kodulähedane ja tugev põhiharidus vallas, haridusasutuste omavaheline koostööd igal tasandil, lisaks ka panustamine noortetöösse nii hoonete kui tegevuste poolelt. 

Väärtustan külaseltside tegevust valla erinevates piirkondades, toetan regiooni sädeinimesi nende mõtetes ja tegemistes. Parimad ideed tulevad meie eneste seest, ellu viidult koos sõprade ja koduvalla heade inimestega!

Koos meeskonnaga soovime jätkata Haljala valla arendamist ja kasvamist ühtseks, turvalise, kauni ja peresõbraliku elukeskkonnaga omavalitsuseks. 

137

Greete Toming

Haljala kool, avalike suhete ja projektijuht