Rakvere linn

reform.ee
Menüü
185

Liivika Toming

Lääne-Virumaa on minu kodukoht. Olen maatüdruk, kuid viimased paarkümmend aastat elanud Rakveres. Kolme lapse ema, kellest kaks on juba täisealised. Maalt olen saanud sitkuse ja jõu, et tulla toime ka siis kui kohustusi kuhjaga. Tugevad maajuured on mind elu erinevatel etappidel edasi aidanud.

Elu on pakkunud mulle mitmekülgsust nii erinevate töökohtade kui vabatahtliku tegevuse ja eneseteostuse näol. Hindamatu kogemuse sain Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis äriplaani koostamise ja projektijuhtimise teemalisi loenguid andes, Siseministeeriumis audiitori ametit pidades, Kaitseliidus haldusjuhi rollis olles ja täna Sisekaitseakadeemias finants– ja riigihangete juhtivspetsialistina töötades. Vabatahtlikuna panustan naiskodukaitse tegevusse ning aktiivust lisab rulluisuklubi arendamine ja noorte huvitegevus. Pean väga oluliseks arutelusid ja kaasatust ning meeskonnatööd. Eriti kõnetavad mind teemad, mis on seotud laste, noorte ning eakatega. Koostöö viib sihile!

Seisan selle eest, et Rakvere oleks laste kasvatamist, haridust, sporti ja kultuuri soosiv, turvalise ning hea ettevõtluse ja elukeskkonnaga omavalitsus. Rakvere, parim töö- ja elupaik kõigile. Parim elukeskkond lastega peredele, kui ka neile, kes juba vanaduspõlve naudivad.

Positiivne ellusuhtumine, siirus, ausus ja austus.

185

Liivika Toming

Sisekaitseakadeemia, finants ja riigihangete juhtivspetsialist