Rakvere linn

reform.ee
Menüü
187

Sigrid Karon

Rakvere on olnud minu kodulinnaks viimased 16 aastat. Siin on täiskasvanuks saanud minu kaks last ning hetkel käivad siin rõõmsalt lasteaiateed ka pesamuna jalad.

Rakvere arengusse olen seni panustanud tubli maksumaksjana. Kaks aastat olen vedanud Rõõmulaeka projekti, mille abil kogusime Rakvere linna vähekindlustatud peredele esimesel aastal koolitarbeid ja teisel aastal pesu- ja pesemisvahendeid. Hille Tänavsuu vähiravifondi Kingitud Elu projektijuhi ja vabatahtlikuna olen aidanud abivajajatele kinkida lootust ja elupäevi. Oma südames olen veendunud, et iga inimene loeb ning väärib parimat.

Minu soov on, et omavalitsus oleks rahva jaoks, mitte vastupidi. Tahan, et iga rakverelane tunneks uhkust selle üle, et elab just Rakveres. Linnas, kus on olemas kutsuv elukeskkond uuteks algatusteks ning tagatud kõik vajalik alates kvaliteetsest ja rõõmu pakkuvast haridusteest kuni innovaatiliste lahendusteni väärikate elu parandamiseks. Soovin, et iga inimene tunneks siin end hoituna.

Volikogusse valituks osutudes seisan tasakaaluka ja väärika juhtimise eest. Minu rohkem kui 20-aastane juhtimiskogemus, finantsharidus ning kaasav juhtimisstiil on kindlasti selle saavutamisel abiks.

Kindel lubadus, mille annan, on Õie ja Tammiku tänava kergliiklustee valmimise eest seismine. Õie tänava elanikuna ei rõõmustaks miski mind rohkem kui see, et saaksin kord oma pesamuna turvaliselt jalgsi või rattal kooliteele saata. 

187

Sigrid Karon

Eesti Post AS Postkontorite juht