Haapsalu linn

reform.ee
Menüü
202

Roger Tibar

Haapsalu #uuslinnapea

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli avalik haldus ja riigiteadused eriala (BA) ning hetkel omandamas magistrikraadi samas ülikoolis avaliku sektori juhtimine ja innovatsioon erialal. Viimased 9 aastat olen töötanud noortevaldkonnas, juhtides valdkonna katusorganisatsiooni (Eesti Noorteühenduste Liit) ning hetkel juhin riigi nutika noorsootöö ja noorte osaluse suunda Haridus- ja Noorteametis. 

Näen suurt väärtust kogukonna panusel omavalitsuse arendamisel ning leian, et otsuste tegemisel tuleb ära kuulata kokku puutuvad huvigrupid ning tehtud otsuseid tuleb ka selgelt kommunikeerida, vältimaks infosulust tekkinud arusaamatusi ja eemalejäämise tunnet. 

Olen kindel, et liiga pikalt samal töökohal töötades tekib rajasõltuvus, mille tagajärjel on innovatsioon takistatud.  Selle tõttu näen, et Haapsalu vajab värskust ja uut hingamist! Olen valmis olema selle uue hingamise eestvedajaks, juhtimaks tiimi, kes veab eest muutusi Haapsalus. 

Seisan selle eest, et Haapsalusse loodaks kõrgemapalgalisi (tarku) töökohti; perearsti ja vaimse tervise teenused oleksid kõigile kättesaadavamad; linnaruumi planeerimine toimuks targalt ja rohelust väärtustades ning et laste ja noortesõbralik linn poleks tiitel ainult paberil vaid ka sisus. 

Haapsalu ei vaja pelgalt uut juhti vaid linna fänni – seda ma ka olen! 

202

Roger Tibar

Haridus- ja noorteamet, Suunajuht Vaata Instagramist