Lääne-Nigula vald

reform.ee
Menüü
181

Katrin Eha

Olen sündinud ja üles kasvanud Läänemaal Kullamaa lähedal Liivi külas. Kuigi töö ja elu on toonud mind Haapsalu linna, siis kodukanti jõuan pea igal nädalavahetusel.

Kullamaa keskkooli lõpetamise järel asusin õppima turismikorraldust Olustvere teenindus-ja maamajanduskoolis. Pärast selle lõpetamist tegutsesin ligi kuus aastat turismivaldkonnas. Alates 2006. aastast olen töötanud erinevatel ametikohtadel tootmisettevõtetes ning praegu on minu põhitöö seotud kvaliteedi jälgimise ja tagamisega.

2017. aastal otsisin uusi väljakutseid ning asusin TLÜ Haapsalu kolledžis tudeerima liiklusohutuse eriala.  Haapsalu kolledžis õppides mõistsin, et soovin omandatud teadmistega ka koduvallale kasulik olla, mistõttu sidusin oma lõputöö Lääne-Nigula vallaga. Nii valmiski 2020. aastal diplomitöö “Koolibussiringi peatuste ohutuse kaardistus Lääne-Nigula valla näitel”, mis sai ka vallavalitsusele edastatud. Koolist saadud liiklusohutuse “pisik” saadab mind ka täna: põhitööle lisaks õpetan autokoolis tulevastele autojuhtidele liiklusteooriat ning vabal ajal tegutsen võimaluste piires transpordiameti vabatahtliku liiklussaadikuna.

Liiklusohutus on teema, mis mind väga kõnetab ning minu eesmärgiks on aidata kaasa veelgi ohutuma liikluskeskkonna loomisele Lääne-Nigula vallas.

181

Katrin Eha

Plastone Eesti OÜ- kvaliteedi spetsialist, Klimberg OÜ- teooriaõpetaja