Häädemeeste vald

reform.ee
Menüü
103

Janek Jõe

Olen 41-aastane ettevõtja, kahe lapse isa, lahutatud ning isa poolt Eesti rannakaluri verd ja ema poolt valgevene verd. Ettevõtlusega tegelen juba alates 2000. aastast, omades jaekabandusvõrku hetkel Pärnus ja Rakveres. Minu ettevõtte on üle Eesti tuntud oma suurima mobiili- ja tahvelarvutite tarvikute valiku poolest.

Olen väga maalähedane, aus ja hooliv. Hoolin väga tavainimeste probleemidest. Pühendan väga palju ajast oma mõlemale lapsele, kuigi nende emadega koos ei ela. Samuti harrastan aktiivselt sporti: jooksmist, võrkpalli, ujumist, rulluisutamist ja lumelauaga sõitmist. Spordi kõrval on minu huvialadeks ka muusika ja autodega seonduv. Ma ei istu kunagi niisama, kogu aeg on toimetamist. Olen ka aktiivne matkaja, nimelt olen otsustanud läbi käia Eesti 150 matka- ja metsarada, millest praeguseks olen läbinud umbes 50. Olen matkanud ka Itaalias Cinque Terre`i ja Amalfi Coast`i matkaradadel.

Olen põline häädemeestekas, nagu mu esivanemadki, kusjuures neljandat põlve rannakaluri verd. Elan ise praegu küll Pärnus, kuid käin tihti maakodus ning olen seetõttu siintoimuvaga väga hästi kursis.

  • Minu eesmärk on kohalike eluolu parandamine, turismi edendamine, ettevõtluse arendamine ning korraliku rattateedevõrgustiku väljaarendamine,
  • Reformierakonna valimislubadused on mulle väga sümpaatsed ja omased.
  • Piirkonna põhimurede lahendamiseks näen vajadust edendada ettevõtlust ja turismi, luua kohalikke töökohti, tegeleda väikesadamate probleemia ning arendada kohalikke matkaradasid ja matkandust.
103

Janek Jõe

Merema OÜ, juhatuse esimees