Pärnu linn

reform.ee
Menüü
189

Eino Ojandu

Olen sündinud Pärnus ja elanud peale paari esimest Pärnus elatud aastat Audru vallas, nii et igas mõttes kohalik mees. Olen tavaline Pärnu linna kodanik, abielus ja kolme täiskasvanud tütre isa ja ühe tüdruku vanaisa.

Olen elanud 51 aastat ühes omavalitsuses ja oma kodukandi patrioot. Soovin, et kõigile Pärnu linna kodanikele oleks tagatud võrdsed võimalused. Mure kodukandi heaolu pärast on mind viinud osalema omavalitsuse töös. Aastatel  2005–2021 olen olnud seotud Audru valla, praegu Audru osavalla tööga.

Kogu oma teadliku töömeheelu olen olnud eraettevõtja. Tegelen metsanduse ja põllumajandusega, viimastel aastatel mahepõllumajandusega.

Oman liberaalset maailmavaadet ja toetan kahel käel eraettevõtlust. Omavalitsused sekkuvad minu arvates liigselt ettevõtlusesse ja tegelevad ise ka ettevõtlusega, mis ei ole nende olemasolu eesmärk. Omavalitsused on minu arvates loodud inimeste teenimiseks ja aitamiseks. Meil on loodud selline ühiskond, kes peaks aitama inimesi, kes seda vajavad, ja mitte segama inimesi, kes seda ei vaja.

Valituks osutudes kavatsen oma põhimõtteid edasi hoida.

189

Eino Ojandu

Osbek OÜ, juhatuse liige