Pärnu linn

reform.ee
Menüü
200

Sirje Suurevälja

Olen hariduse usku inimene ja eelkõige keskendungi igapäevaselt haridusteemadele ja pedagoogide argimuredele ja rõõmudele.

Eesti koolisüsteem on eeskujulik ning seda veidi konservatiivset, aga siiski elujõulist ja edukat süsteemi tuleb kaitsta kõigi läbimõtlemata reformide eest. Eelkõige tuleb kindlustada pedagoogide kaadri järjepidevus ning seda elukutset väärtustada. Tegemist on väga vastutusrikka ja raske ametiga. Külmaks ei jäta mind ka sotsiaalvaldkond, eelkõige hoolitsemine meie vanurite eest. Elavad ju üksikud vanainimesed maapiirkondades tihti vägagi spartalikes elutingimustes ning vajaksid hoopis rohkem toetust ja abi. Neile teemadele sooviksingi oma poliitilises tegevuses jätkuvalt keskenduda.

Olen terve elu töötanud koolis (õpetaja ja õppejuhatajana). Armastan lugeda ja kirjutada, olen raamatu “Eesti 100. Audru aastad” autor. Oleme peres üles kasvatanud kaks tublit last, kes on omandanud magistrikraadid cum laude. Eluhoiakult olen liberaal. Mulle teevad haiget hoolimatus, vihakõned ja rumalus. Aga alati saame ise maailma paremaks muuta.

200

Sirje Suurevälja

õpetaja 53407723