Räpina vald

reform.ee
Menüü
180

Kaie Hirmo

Olen sündinud 1952. aastal Räpinas ja enamiku oma elust olnud seotud Räpina ja selle lähikonnaga. Pärast Räpina Keskkooli lõpetamist asusin edasi õppima Tallinna Polütehnilise Instituudi keemiateaduskonda, mille lõpetasin 1975. aastal toidutehnoloogina. Töötasin Räpina Tarbijate Ühistus aastaid mitmesugustel ametikohtadel; 2006. aastal asusin erialasele tööle Coop Eesti Keskühistu tootmisüksuses Coop Kokad, kus ka praegu töötan tehnoloog-arendajana.   

Elan oma vanemate talus Räpina vallas Köstrimäe külas. Vaba aeg kulub aiatööle, lugemisele ja reisimisele. Olen ema ja vanaema.
Eesti Reformierakonda kuulun aastast 1999 ning samal aastal valiti mind Räpina linnavolikogu koosseisu aastateks 1999–2002.

Soovin osaleda eelseisvatel valimistel, kuna tahan rakendada oma kogemusi ja energiat koduvalla heaks. Kandideerides Räpina valla volikogu koosseisu, on minu jaoks tähtis aidata tagada vallaelanike toimetulek, teenuste kättesaadavus ja inimeste parem elukvaliteet.

Hea valija! Meie valimisprogramm loob parimad eeldused selleks, et hoida saavutatut ja jätkata positiivset arengut paremini hoitud Räpina vallas. Anna oma hääl valimistel minu või teiste Reformierakonna nimekirjas kandideerijate poolt!

180

Kaie Hirmo

Coop Eesti Keskühistu, toidutehnoloog