Rapla vald

reform.ee
Menüü
102

Ilvi Pere

Olen õnnelik, et nii minu kui ka mu laste ja lastelaste kodu on just siin – tegusas ja kiiresti arenevas Rapla vallas. Aastatel 2012–2016 andsin oma panuse meie valla edendamisse vallavanemana ning aastatel 2017–2021 olin volikogu liige, kuuludes ka sotsiaal- ja hariduskomisjoni koosseisu. Kandideerin, sest minu arvates on naiste osalus kohalikus poliitikas väga oluline. Soovin anda oma panuse kohaliku elu arendamisse ning seista valla kiire arengu eest.

Minu jaoks on tähtis, et meie lastel ja lastelastel oleksid parimad võimalused kasvamiseks ning õppimiseks. Pean oluliseks huvihariduse mitmekülgsust, mistõttu toetan Rapla muusikakooli uue nüüdisaegse hoone valmimist. Samuti leian, et meie valla sünnitoetus peaks olema vähemalt 500 ja ranitsatoetus 150 eurot.

Olles aktiivne tervisesportlane, tean, et meie terviserajad vajavad arendamist. Rõõmsaks teeb see, et vallas on nii palju spordihuvilisi, kelle edule saame sporditaristut uuendades kaasa aidata. Kindlasti seisan selle eest, et Rapla saaks tänapäevase staadioni ning toetan tennise- ja sulgpallikeskuse rajamise ideed. Ka vee- ja saunakeskus ei tohi jääda ainult unistuseks – teeme selle ära! Miks ei võiks Rapla olla sporditurismi sihtkoht?

Arvan, et on aeg investeerida sotsiaalvaldkonda ning lõpuks ometi ehitada meie terviselinnakus valmis uus hooldekeskus – kõik me ju soovime, et meie eakad oleksid toetatud ja elaksid parimates tingimustes meie lähedal.

Minu unistuste Rapla vallas tunnevad ennast hästi igas vanuses inimesed ning siia tahetakse tulla ja jääda. On ainult üks Rapla vald, hoiame seda paremini!

102

Ilvi Pere

Eesti Töötukassa Raplamaa osakonna juhataja