Rapla vald

reform.ee
Menüü
115

Margot Sarv

Olen lõpetanud Rapla Keskkooli, vanaema ja vanaisa olid Rapla alevi elanikud, ema elab Raikkülas ja saatus tõi mind 22 aasta tagasi jälle Raplasse. Minu kolm last on lõpetanud Vesiroosi Gümnaasiumi, mõlemad tütred olid Raplamaa missid.

Üle kolmekümne aasta olen õpetanud lastele matemaatikat ja üle kahekümne aasta olen olnud veel ka majandusõpetaja ja õpilasfirmade juhendaja. Olen aktiivne inimene ja tunnen, et võiksin panustada ka oma koduvalla arengusse. Erilise tähelepanu all peaks olema noorte ettevõtlikkuse arendamine, noortele kohaliku majanduselu tutvustamine ja ettevõtluskogemuse võimaldamine. Müügikogemuse võimaldamiseks olen korraldanud 17 aastat Raplas õpilasfirmade laata, kus on osalenud õpilasfirmad üle Eesti. Veeinimesena seisan lisaks ka ujula/veekeskuse/spa rajamise eest. Vesi on kasulik kõigile! Lastel on ju ujumiskohustus! Lisaks seisan ka selle eest, et lapsed saaksid valla piires tasuta sõita huviringidesse.

Kuna mul on neli lapselast, siis olen kursis nii suurperede probleemidega, väikelaste ja koolilaste muredega ja kindlasti ka eakate huvidega.

Soovin, et kõigil oleks hea elada Rapla vallas!

115

Margot Sarv

Kohila Gümnaasium, õpetaja