Saaremaa vald

reform.ee
Menüü
165

Jaanus Tamkivi

Põlise saarlasena tean ja tunnen, kuidas elu Saaremaal voolab ning mis on need rõõmud ja mured, mis saarlaste hinge liigutavad ja olulised on. Seetõttu olen ka seekord otsustanud valimistel kandideerida sooviga anda oma panus Saaremaa heaolu kasvu ja arengusse. Aastatega on minu kogemuste pagas avalikus sektoris töötades kasvanud päris suureks ja soovin neid teadmisi ka edaspidi rakendada, et elu saarel edendada. Olen olnud ametis Kuressaare linnapeana (9 a), Riigikogu liikmena (kokku 6 a), keskkonnaministrina (4 a), töötanud Saarte Liinide juhatuses ja olnud aastaid kohaliku volikogu liige.

Usun, et saareline eluviis on meie eelis, mis laseb saarlastel teha kõike veelgi paremini, kui see “suurel maal” võimalik on, ja lisaks veel olla ka natuke omaette ja omamoodi …

Hästi toimiv vallajuhtimine, parim võimalik haridusvaldkond, tasemel arstiabi ja sotsiaalteenused, rikas kuultuurielu, kvaliteetsed ühendused saarel ja saarelt välja, soodne ettevõtluskeskkond, turvaline energiavarustus jne – pilt on mitmekülgne, kõik on olulised teemad, mis vajavad hoolt ja edasiarendamist.

Luban siin anda oma panuse.

165

Jaanus Tamkivi

Saaremaa vallavolikogu esimees Vaata veebilehelt