Saaremaa vald

reform.ee
Menüü
173

Koit Voojärv

Saaremaal on minu elus oluline roll. Olulisus ei tõstatu fakti juures, et olen ise ja minu lapsed on siin sündinud, vaid Saaremaa on minu iseloomuomadus. Tajun vajadust seista puhta ja jätkusuutliku elukeskkonna eest. Tahan olla kaasas, kui on vaja seista raskust kannatavate elanike pärast kogukonnas, neid aidates ja toetades.

MA EI OLE JÄÄNUD KÕRVALSEISJAKS

Mäletan hästi, millised tingimused olid Pähkla hooldekodus veel aastal 2014. Haarates initsiatiivi ja olles Saaremaa Valss SA nõukogu esimees, rajasime tänapäevase hooldekodu, milles elab praegu enam kui 100 eakat. Olen SA Kuressaare Haigla nõukogu liige, soovides panustada tervikliku tervisekompleksi sünnile Kuressaares. Mind on aastaid märgatud Kuressaare Siioni koguduses, kus olen valitud juhatuse liikmeks ja möödunud aastal usaldati mulle juhatuse esimehe roll. Kuressaare täiskasvanute gümnaasium palus mind kolm aastat tagasi hoolekogu liikmeks ning ma annan seal oma parima. Selle aasta kevadel valis Kärla piirkond mind Kärla alevikuvanemaks ning ma võtan seda vastutust väga tõsiselt. Töötan kaasa Saaremaa vallavolikogus ja juhin Saaremaa vallavolikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni ning ühtlasi olen revisjonikomisjoni liige.

MINA

Olen abielus ja mul on kolm poega. Koolitee jäi erinevetel põhjustel pooleli, mis on mind alati sisimas häirinud. Alustasin 2018. aastal õpinguid Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumis ja tänaseks olen kolmanda kursuse tudeng Kõrgemas Usuteaduslikus Seminaris. Olen veendunud, et minu teadmised ning kogemused on kasuks #paremsaaremaa loomisel.

173

Koit Voojärv

Metra AP OÜ, juhataja