Haabersti

reform.ee
Menüü
1061

Karin Pärtel

Karin on hariduselt ja elukutselt õpetaja. Ta on üheksakordne Eesti meister ja mitmekordne karikavõitja võrkpallis. Praegu töötab ta kehalise kasvatuse ja inimeseõpetuse õpetaja ning võrkpallitreenerina.

Haabersti on Karini koduks olnud 20 aastat. Ligi 30-aastase kogemusega liikumisõpetajana läheb talle eriliselt korda, et inimesed liiguksid, oleksid sportliku ja aktiivse eluviisiga ning kannaksid seeläbi hoolt oma tervise eest. Haabersti elanikuna tunneb ta head meelt selle üle, et Haaberstis saab seda kõike teha, kuid samas toob välja, et potentsiaali inimeste liikumis- ja sportimisvõimaluste suurendamiseks on Haaberstis veel rohkemgi.

„Sporditegemine ja sport on õpetanud mulle elus ausust, usaldust, koostööd. Olen alati tundnud, et sporditegemine ja liikumine tekitavad minus heas mõttes põlemist. Sama leegiga soovin sütitada spordirõõmu ja armastust tervislike eluviiside vastu ka teistesse. Igapäevastes tegemistes võiksime mõelda sellele, kas sihtkohta on võimalik liikuda jalgsi, tõuke- või jalgrattaga. Terves kehas terve vaim! Seisan selle eest, et inimestel oleksid võimalused oma tervise eest hoolt kanda. Selleks peame linna ja riigina panustama inimeste terviseteadlikkuse edendamisse ning propageerima ja toetama sportlikke eluviise. Terve inimene on võimekas, teotahteline, elurõõmus ja positiivse ellusuhtumisega. Hea tervis tagab ka väärikama ja nauditavama vanaduspõlve,“ sõnab Karin.

Vajuta ????, kui nõustud, et tervislikud ja sportlikud eluviisid tagavad võimekama ja elurõõmsama ühiskonna!

1061

Karin Pärtel

Rae Huvikool võrkpalli treener