Kesklinn

reform.ee
Menüü
1076

Taimo Toomast

Töötan Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias lauluosakonna dotsendina. Olen lõpetanud Tallinna Konservatooriumi klassikalise laulu erialal. Oma lauljakarjääri alustasin Estonia teatris. Hilisem tee viis mind mõneks aastaks Viini. Seejärel töötasin 16 aastat erinevates ooperiteatrites Saksamaal, Hispaanias ja Ameerika Ühendriikides. Minu abikaasa on Vilja Toomast ja mul on kolm last.

Otsustasin kandideerida kohalikel valimistel eelkõige sellepärast, et minu arvates on meil kõige asjalikum ja parim linnapeakandidaat Kristen Michal!

Meil on ka väga tugev, oma ala hästi tundvatest asjatundjatest koosnev meeskond, paljude ideedega, millele kahe käega alla kirjutan. Arvan, et saan seda meeskonda täiendada oma kogemusega kultuuri valdkonnas, aga samuti ka kui kõrgkooli õppejõud.

Arvan, et eri suundade spetsialistid saavad läbi ideede ja vaidluste kõige parema resultaadi. Kunsti inimesena ja kõrgkooli õppejõuna näen mõnda asja erineva pilguga ja usun ning loodan, et see oleks meie ideedele lisandväärtus.

Loodan, et te toetate mind, ning juhul kui osutun valituks Tallinna Linnavolikokku, saame üheskoos meie meeskonnaga ellu viia neid lahedaid ideid.

Meediast on läbikäinud uudis, et ma põen ravimatut kroonilist kopsuhaigust. Tekib küsimus, et kas see haigus mu tööd ei sega? Olen tõesti füüsiliselt mitte nii võimekas, kui veel mõne aja eest. Vaimset tööd see haigus ei sega. Vastupidi, tegelemine erinevate teemadega hoiab mind ärksana ja paneb unustama haigust. Samuti näen täna ringi liikudes linna teise pilguga. Meie seas on puudega inimesi ja arvan, et neil on õigus tunda end täisväärse linnakodanikuna. Oleme ühiskonnas vähemuses ja meie häält alati ei kuulda. Tahan väga sellistele probleemidele tähelepanu osutada ja võimaluse korral olukorda parandada.

1076

Taimo Toomast

Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia, lauluosakonna dotsent